Narzuta ochronna na łóżko "Kwiat lotosu" dla psa PuppyCharms

Narzuta ochronna na łóżko „Kwiat lotosu”

Prezentujemy Wam niezwykłą narzutę na łóżko, która nie tylko wnosi ciepło i komfort do Twojej przestrzeni sypialnianej, ale również działa jako narzędzie koloroterapii i naturoterapii. Nasza narzuta została stworzona z myślą o Twoim dobrostanie emocjonalnym i fizycznym.

Original price was: 350.00zł.Current price is: 290.00zł.

290.00 Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.

2 w magazynie

jeweler2-details-icon1
30 dni bezpiecznego zwrotu
jeweler2-details-icon2
Szybkie i bezpieczne płatności
jeweler2-details-icon3
Dostawa nawet w 24h
Narzuta ochronna, dekoracyjna "Kwiat lotosu" na łóżko, fotel, kanapę i do zastosowania w wielu innych miejscach. Łatwa w czyszczeniu, wyjątkowy wzór oraz funkcja poprawy samopoczucia poprzez zastosowanie koloroterapii oraz naturoterapii.

Kolor i wzór narzuty mają za zadanie podnieść Twoje poczucie własnej wartości i zmniejszyć uczucie nieudolności. Poprzez zastosowanie odpowiednich kolorów i wzorów, narzuta ochronna wpływa na Twój umysł i podświadomość, pomagając Ci uwierzyć w swoje siły i umiejętności.

Dodatkowo, narzuta ochronna skierowana jest na zwalczanie błędnego pojmowania władzy i roli społecznej w stadzie. Poprzez naturoterapię i koloroterapię, narzuta pomaga Ci odnaleźć harmonię i równowagę w relacjach społecznych, przynosząc poczucie akceptacji i pełni.

Nasz produkt nie tylko działa na poziomie emocjonalnym, ale również ma korzystny wpływ na Twoje zdrowie fizyczne. Poprzez odtruwające, odblokowujące i oczyszczające właściwości, narzuta wpływa na układ immunologiczny, wzmacniając go i chroniąc przed chorobami.

Zastosowanie narzuty jest wszechstronne i korzystne dla Ciebie. Narzuta ochronna "Kwiat lotosu" ma wyjątkowe działanie m.in. pobudza apetyt, pobudza mózg i poprawia refleks. Pomaga zwalczać smutek, melancholię i depresję, przywracając Ci radość i wewnętrzną siłę. Dodatkowo, łagodzi problemy trawienne i pomaga przy chorobach żołądka, wątroby i jelit. Poprawia pamięć, odpręża, uspokaja, wzmacnia koncentrację i usprawnia pracę układu immunologicznego i hormonalnego. Likwiduje bóle, wspomaga układ krążenia, reguluje ciśnienie krwi i wpływa na prawidłową pracę organów.

Atuty narzuty "Kwiat lotosu"
Wyjątkowa łatwość zakładania i zdejmowania umożliwia szybkie przenoszenie pomiędzy pomieszczeniami
Specjalnie wybrany rodzaj materiału pozwala na wyjątkowo łatwe czyszczenie z sierści, futra, czy włosów z narzuty
Kolorystyka oraz wzór został zaprojektowany z myślą by nieść pomoc w schorzeniach oraz wzmacniać czakry każdego użytkownika
Zadrukowany wzór jest wykonany specjalna metodą która wydobywa soczyste kolory nadające wyjątkowy charakter Twojemu wnętrzu
Przeciwwskazania:
  • anemia,
  • ostre stany zapalne,
  • stany lękowe
Dlaczego warto sięgnąć po naszą narzutę?

To proste. Oferuje ona nie tylko ciepło i wygodę, ale również wpływa na Twoje samopoczucie i zdrowie. Cena narzuty w porównaniu do korzyści, jakie możesz zyskać, jest niezwykle niska. To inwestycja w Twój dobrostan, która przynosi wiele emocjonalnych i fizycznych korzyści.

Nie czekaj dłużej, sięgnij po naszą narzutę i doświadcz pozytywnego wpływu koloroterapii i naturoterapii na Twoje życie. Odkryj, jak kolory i wzory mogą odmienić Twoje samopoczucie i przynieść harmonię do Twojej sypialni.

claw-puppy-charms
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na naszą politykę ochrony danych.
Czytaj więcej