Certyfikaty i zaświadczenia

Zdobyte certyfikaty i zaświadczenia to gwarancja Naszego doświadczenia w świecie Naturoterapii, Animal Reiki i Medycyny Holistycznej.

Rozumiemy potrzeby zwierząt i potrafimy dostarczyć produkty, usługi i konsultacje, które przyczyniają się do ich dobrostanu.

Jesteśmy niezmiernie dumni z naszej bogatej, szerokiej i profesjonalnej wiedzy z zakresu medycyny holistycznej. Specjalizujemy się w holistycznych terapiach, łączymy wiedzę i doświadczanie z zakresu medycyny i weterynarii konwencjonalnej, z naturoterapią animal reiki, new medicine, medycyną kwantową oraz psychologią i behawiorystką. Nasza pasja i miłość do zdrowia zwierząt i ludzi doprowadziła nas do poszukiwania nowoczesnych rozwiązań medycznych. Wiedza, która się tutaj dzielimy została pozyskana w renomowanych uczelniach i certyfikowanych ośrodkach.

Posiadane certyfikaty i zaświadczenia świadczą o naszym profesjonalizmie i zaangażowaniu w rozwój dziedzin, którymi się zajmujemy. Zdobyte przez nas wyróżnienia to dowód na to, że podchodzimy do pracy z pasją.

Zdobycie tych prestiżowych certyfikatów świadczy o naszym zobowiązaniu do doskonalenia i zapewniania najwyższej jakości w dziedzinie, którą reprezentujemy. Chcemy wspierać nie tylko sprzedawać to wymaga wiedzy

Zdobyte certyfikaty i zaświadczenia

Nasza rodzinna firma nie tylko oferuje ubranka dla psów. Posiadamy bogatą historię udanych szkoleń, które doprowadziły do zdobycia przez nas licznych certyfikatów uznawanych w międzynarodowych ośrodkach medycznych. To właśnie ta ekspertyza stanowi solidne fundamenty naszej reputacji i jakości oferowanych przez nas usług i produktów. Wszystkie Certyfikaty i zaświadczenia są dla nas bardzo ważne by pokazać nasz profesjonalizm którym dzielimy się na każdym kroku.

Uniwersytet Medyczny w Łodzi - Emergency Medical Care

Uniwersytet Medyczny w Łodzi - Zdrowie Publiczne - Promocja zdrowia

Legitymacja uprawniająca do wykonywania zawodu Naturopaty

Certyfikaty i zaświadczenia

Puppy Charms jest marką, która stawia na najwyższą jakość i bezpieczeństwo. Dlatego też wszystkie nasze produkty posiadają niezbędne certyfikaty i zaświadczenia

Certyfikaty i zaświadczenia dotyczące materiałów

Wszystkie produkty Puppy Charms są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które są bezpieczne dla zwierząt. Posiadamy zaświadczenia potwierdzające jakość i bezpieczeństwo wszystkich materiałów, z których produkujemy nasze produkty.

Zaświadczenia dotyczące produkcji

Wszystkie produkty Puppy Charms są produkowane w zgodzie z najwyższymi standardami jakości i bezpieczeństwa. Posiadamy zaświadczenia potwierdzające, że nasza produkcja jest zgodna z odpowiednimi normami.

Dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo Twojego pupila

W Puppy Charms dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo Twojego pupila. Dlatego też wszystkie nasze produkty są certyfikowane i posiadają niezbędne zaświadczenia. Dzięki temu możesz mieć pewność, że kupujesz produkty najwyższej jakości, które są bezpieczne dla Twojego zwierzaka.

Dodatkowe informacje

Oprócz certyfikatów i zaświadczeń, które są wymagane prawnie, Puppy Charms posiada również szereg dodatkowych certyfikatów i zaświadczeń, które potwierdzają jakość i bezpieczeństwo naszych produktów. 

Puppy Charms to marka, która powstała z miłości i doświadczenia. To marka, która wierzy, że każdy zwierzak zasługuje na najlepszą opiekę i szansę na zdrowie. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były najwyższej jakości i spełniały najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Wszystkie produkty Puppy Charms są produkowane z naturalnych materiałów, które są bezpieczne dla zwierząt. Nasze produkty są również poddawane rygorystycznym testom, aby zapewnić ich jakość i skuteczność.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze produkty są certyfikowane przez niezależne jednostki certyfikujące. Daje nam to pewność, że oferujemy naszym klientom produkty najwyższej jakości i bezpieczeństwa.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi certyfikatami i zaświadczeniami na stronie internetowej.