Litoterapia

Zwierzęta również mogą korzystać z uzdrawiających mocy kryształów w podobny sposób jak ludzie. Kamienie i kryształy mogą być wykorzystane do terapii zwierząt domowych w celu leczenia i ochrony ich energii.

Litoterapia dla zwierząt

Zwierzęta również mogą korzystać z uzdrawiających mocy kryształów w podobny sposób jak ludzie. Litoterapia może być wykorzystana do terapii zwierząt domowych w celu leczenia i ochrony ich energii.

Litoterapia czyli moc kamieni i kryształów może być wykorzystana do terapii zwierząt domowych w celu leczenia i ochrony ich energii. Dzięki tym niezwykłym minerałom możemy delikatnie i nieinwazyjnie wpływać na energię emocjonalną, duchową i fizyczne ciało naszych pupili.

Daj swojemu zwierzakowi najlepszy prezent, jaki możesz mu dać - uzdrawiającą energię i miłość.

Jednak podczas stosowania kryształów musimy być ostrożni, ponieważ niektóre z nich mogą być toksyczne dla naszych futrzanych przyjaciół.

Przykładami takich minerałów są

  • cynobaryt,
  • malachit
  • bornit.

Z miłością i troską staramy się zapewnić naszym zwierzakom zdrowie.

Zwierzęta są czystymi istotami, które żyją w teraźniejszości. Są bardziej otwarte na uzdrawiającą energię kryształów. Litoterapia lub wpływ kamieni na psa czy kota może mieć niezwykle pozytywny efekt, łagodząc różne dolegliwości, takie jak

  • urazy emocjonalne,
  • bóle stawów,
  • lęki

Jak wybrać odpowiedni kamień?

Jeśli zastanawiasz się, czy rozpocząć stosowanie kryształów wraz ze swoim zwierzakiem, ważne jest, aby zrozumieć, do czego dany kryształ służy i z jakim problemem nasze zwierzę się boryka. Jako właściciel musisz zidentyfikować konkretny objaw, który chcesz złagodzić. Musimy również obserwować reakcję naszego podopiecznego przed wprowadzeniem minerału do jego otoczenia.

Jak korzystać z kryształów?

Umieszczenie kryształów w środowisku naszego zwierzaka jest wspaniałym sposobem na skorzystanie z ich mocy. Wszystkie żywe istoty w naszym otoczeniu odczuwają energię emanującą z kamieni i korzyści z dóbr jakie daje litoterapia.

– LITOTERAPIA DLA ZWIERZĄT

Jeden z najprostszych sposobów na kontakt zwierzęcia z kamieniem

to umieszczenie go pod legowiskiem lub kocem. Możemy również doszyć kawałek tkaniny i umieścić w nim minerał, aby zapobiec przypadkowemu połknięciu przez naszego pupila.

– JAK KORZYSTAĆ Z KRYSZTAŁÓW

Innym sposobem na umieszczenie kamienia blisko zwierzaka

można przymocować do obroży lub smyczy naszego futrzaka. Możemy także podarować mu adresówkę z jednym z minerałów.

Litoterapia nie stanowi lekarstwa na wszystkie schorzenia, ale warto rozważyć jej stosowanie jako uzupełnienie leczenia weterynaryjnego.

Litoterapia dla zwierząt za pomocą kryształów nie różni się zbytnio od leczenia ludzi. Należy jednak pamiętać o regularnym czyszczeniu i ładowaniu kryształów. Ważne jest również śledzenie reakcji naszego zwierzaka na wprowadzone minerały. Jeśli zwierzę wykazuje oznaki niepokoju lub dyskomfortu związanego z nową energią, należy zwolnić tempo leczenia lub je przerwać. To może oznaczać, że proces terapeutyczny stał się dla zwierzęcia zbyt intensywny.

A może chcesz umówić się na konsultację i dowiedzieć się więcej.

Dokonując zakupów na naszym sklepie na stronie Puppy Charms, zyskujesz pewność, że wybierasz produkty i usługi, które są starannie dobrane i mogą przynieść korzyści Twojemu zwierzakowi. Ponadto, możesz poczuć się częścią naszej przyjaznej społeczności, która dzieli Twoją pasję do zwierząt i troskę o ich zdrowie.

Dbając o zdrowie swojego zwierzaka z pomocą naturoterapii (litoterapia, muzykoterapia, czakroterapia, ziołolecznictwo, koloroterapia i inne) i korzystając z oferty Puppy Charms, możesz mieć pewność, że dajesz swojemu pupilowi najlepszą opiekę i miłość, jaką zasługuje. Zapraszamy do odkrywania naszej kategorii naturoterapii i dołączenia do naszej rodziny Puppy Charms!